יפוי כוח נוטריוני

יפוי כוח נוטריוני

שירותי נוטריון בשפות: עברית, אנגלית, רומנית, רוסית, אוקראינית,צרפתית, ספרדית ועוד

כל שירותי נוטריון: אישור תרגומים, ייפוי כוח, אימות חתימה, תצהירים, הסכם ממון, צוואות ועוד

צרו איתי קשר בכל שאלה


  שיחת ייעוץ חינם!
  התקשרו עכשיו

  קצת על נוטריון אירנה פיין

  עו"ד אירנה פיין היא בעלת ניסיון רב של כ-30 שנים בעריכת דין וחמש עשרה שנים כנוטריונית. היא סיימה את לימודי התואר הראשון והשני במשפטים באוניברסיטה העברית. חברה בלשכת עורכי הדין החל משנת 1990. לאורך השנים הגיעה להישגים רבים הן בין כותלי בתי המשפט והן בעולם האקדמיה.

  אירנה פיין נוטריון מומחית לתרגום ב 7 שפות ומבצעת כל סוגי התרגומים במהירות ובדייקנות. יש לי ניסיון רב בעבודה ובדרישות השונות העולות ממוסדות שונים ובמדינות שונות. בין יתר תחומי ההתמחות שלה:

  • הכנת כל סוגי המסמכים עבור משרד הפנים הישראלי
  • הכנת המסמכים הנדרשים עבור שגרירות רומניה לקבלת דרכון או בקשת אזרחות
  • הכנת ייפוי כח להוצאת מסמכים ברוסיה
  • התמחות בתרגום פסקי דין לאנגלית
  • התמחות תרגום תעודות רשמיות כגון תעודות לידה, נישואין, פטירה לכל שבע השפות
  • תרגום מסמכי לימודים עבור מוסדות זרים
  • תרגום תעודות גמר לעברית להמשך לימודים בארץ
  • תרגום ואימות הסכמי ממון לפני הנישואין
  • אישור צוואות על פי הרשות, ללא צורך בעדים
  • שירותי אפוסטיל של משרד החוץ
  • שירותי אפוסטיל של משרד הדתות
  • שירות תצהירים משפטיים בשפה הנדרשת
  אירנה פיין
  עורכת דין ונוטריון

  מה חשיבותה של עריכת צוואה?

  תוכן עניינים

  יפוי כוח נוטריוני

  יפוי כוח נוטריוני מאפשר לאדם לפעול בשמו של מייפה הכוח, ופעולת

  של מיופה הכוח היא כמותו של מייפה הכוח וזאת בהתאם לקבוע ובהתאם בחוק השליחות.

  יפוי כוח יכול שיהיה לצורך ביצוע פעולה מיוחדת, כגון: מכירת דירה או רכב, ביצוע פעולות בח-ן בנק ועוד. לעומת זאת, קיים גם יפוי כוח כללי המאפשר למקבלו לפעול ולבצע פעולות שונות.

  יפויי כוח כוחו יפה לתקופה של עד 10 שנים או עד מותו של אדם, שלאחר כך הוא בטל. יחד עם זאת, יפוי כוח שהינו בלתי חוזר שבא להבטיח זכויות של אדם אחר יהיה תקף גם לאחר כך, וביטולו יצריך ברוב המקרים פניה לבית משפט מוסך בתביעה מתאימה.

  נהוג לחתום על יפוי כוח בלתי חוזר בעת מכירת דירה או קנייתה וזאת לטובת עורך הדין שמבצע את העסקה או לטובת בנק למשכנתאות בעת לקיחת משכנתא. בעוד שיפוי כוח שניתן לטובת עורך הדין אינו מצריך חתימה אצל נוטריון, אלא מספיקה חתימתו של עורך הדין הרשום ביפוי הכוח, יפוי כוח לטובת הבנק יידרשו הצדדים מקבלי המשכנתא לחתום בפני נוטריון.

  סעיף 20(א) לחוק הנוטריונים, התשל"ו-1976 "קובעף יפוי-כוח כללי ויפוי-כוח לביצוע עסקאות במקרקעין הטעונות רישום במרשם המקרקעין, לא יהיו בני-תוקף אלא אם ערך אותם נוטריון או אימת את החתימות שעליהם, כאמור בחוק זה ובתקנות על פיו; …" .

  סעיף 11 לחוק הנוטריונים קובע, כי "לא יאמת נוטריון חתימתו של אדם על מסמך אלא אם החותם עמד לפניו, זוהה וחתם בפניו על המסמך." בבמידה ועל פי נסיבות המקרה נלמד כי ייתכן שהאדם כלל לא חתמה בפני הנוטריון על יפוי הכוח, אזי הדבר יהיה בניגוד לחוק.

  בנוסף,  תקנה 4 לתקנות הנוטריונים, קובעת כי על הנוטריון לבדוק האם החותם היה כשיר לעשיית הפעולה מבחינת גילו,  או עליו להשתכנע כי החותם  פועל מרצונו החופשי כשהוא מבין הבנה מלאה את משמעות הפעולה שהוא מבצע, שאם לא כך לא ניתן היה לתת את האישור הנוטריוני שניתן.

  אישור נוטריוני הינו ראיה בהליך משפטי, ללא צורך בהצגת בראיה נוספת, לדברי הנוטריון או למעשיו ולדברי אחרים ולמעשיהם שאמרו או עשו בפניו, הכל כאמור באישור, ובתנאי שהנוטריון פעל בהתאם לחוק הנוטריונים והתקנות על פיו. בית המשפט יוצא מתןך הנחה שהנוטריון מילא את חובותיו על פי דין, ומי שטוען נגד תקינות יפוי הכוח להוכיח בבירור כי יפוי הכוח לא אושר בצורה תקינה ועל פי החוק ותקנותיו.

  יפוי כוח נוטריוני שאושר בנסיבות בלתי תקינות, בניגוד למצוות חוק הנוטריונים ותקנותיו, איננו בטל מעיקרו, אלא שבמקרה זה, עובר הנטל אל שכמו של הצד המבקש להסתמך על יפויי הכוח להוכיח את תוקפו.

  שירותי נוטריון מתקדמים, מקצועיים ומהירים בלי לצאת מהבית ​

  שירותי נוטריון מקצועי אירנה פיין.

  לאחר 15 שנות ניסיון ואלפי תרגומים שנשלחו ללקוחות בכל הארץ החלטנו ליצור שירות יחודי המתבצע אונליין לשירותי נוטריון.

  השירות הוא מהיר וניתן לתרגם מסמכים דחופים מכל מקום בארץ בתוך כמה שעות בלבד! משרדנו מתמחה בכל סוגי המסמכים ואנחנו רוצים לעזור לכם לחסוך זמן יקר.  אנחנו לוקחים אחריות מלאה על כל עבודה שאנחנו מבצעים. 

  Scroll to top

  תפריט נגישות

  Call Now Buttonצלצלו עכשיו 0515533400